Main Menu
» General » ModFM
Recently updated topics
Recent comments
Oneliner
Buddha [23:14]
Fl Studio to jest przecież niby też tracker, ale to już nie jest to samo co ograniczenia Protracker!
Buddha [23:13]
Carmazine na Renoise podepniesz jeszcze jako wtyczki VST i VSTi to jaki to już będzie tracker?
Carmazine [22:24]
ma trackerowa notacje, to tracker.
Buddha [14:26]
Dla mnie trackery to GoatTracker, Protracker i FastTracker, a reszta np. Renoise to już raczej DAW
Carmazine [19:58]
jest nowy renoise - 3.2
Carmazine [22:48]
Afternoon nap :P
Buddha [17:05]
Jakim jasne, że mogę nazwać tę płytę "Insomnia". Thanks for all...
Buddha [16:41]
Jakim na starych dźwiękach oczywiście oldskoolowa płyta, którą wydaje na Modules.pl. Pozdro dla ALL!
Jakim [16:25]
Minimal Dreams? Czyli Insomnia? ;)
Buddha [15:36]
AceMan zmień tam w tym moim nowym kawałku "Minimal Dreams" na Author "Buddha". Dzięki...
AceMan [08:45]
boje sie
Zlew [19:22]
https://discordapp.com/i nvite/5mRnYS anyway jak ktos z discorda korzysta
Zlew [17:43]
też preferowałem jak przypominał kółko AA
Carmazine [11:24]
ten oneliner coraz bardziej przypomina logi ze szpitala psychiatrycznego ;)
KaEnn [16:36]
Aceman, 3 utworki dla Ciebie
groovebox [00:57]
Co rok jestem wylogowywany i muszę odgadywać hasło. To się zdarza zbyt często. Irytuje mnie już to.
HOŁDYS [12:32]
ModFM (radio) dziala a player nie
HOŁDYS [12:31]
dlaczego ten player nie dziala na GOOGLE CHROME
Buddha [23:48]
Dzięki dla Aceman, że nie dostałem tutaj bana i mogę reklamować na całym świecie modules.pl
Midori [15:11]
aaa dzięki!!!
» History
COMMENTS: BUDDHA
Buddha - Gangsta
Dzięki. Ja próbuje sobie wszystko przypomnieć, skoro 200-300 osób dodaje mnie codziennie do znajomych. Pozdrowienia dla was wszystkich, jak i Aceman i Jakim, przesyła Buddha z C64 demoscene C64, Amiga i PC
[ 16.04.2019 23:57 ]
AceMan - Starchaser (Overdrive Edit)
Fajny beton na parkiet po pijaku ;)
[ 08.01.2018 04:12 ]
MichU - Crack it Up
Brawo Michał ! Super kawałek :) Ja zająłem prawie ostatnie miejsce w Crack Intro Music Competitions 2017, z moim kawałkiem "Rock it final" . Wszystkie dźwięki sam zrobiłem, oprócz twojego dźwięku 'kick' i 'snare' Jammer'a (dzięki serdeczne) oraz kombinacji z komórką $71, gdzie jest wrażenie, że na początku tego mojego kawałka są dwie melodie na dwóch kanałach, ale wrażenie, jak by były na trzech kanałach, bo jest jak gdyby echo (delay). Niestety ludzie uważają, że moja twórczość na C64 jest do bani, więc powoli będę ją zakańczał w środowisku tych ludzi. Natomiast może wrócę do produkcji muzyki na PC, bo jak na razie to zabrała mnie informatyka i elektronika, więc teraz nie mam na to czasu. Pozdrawiam

http://csdb.dk/release/?id=159962
[ 04.01.2018 21:16 ]
Buddha - Dark Planet
Dokładnie wiem Lamb, o czym napisałeś. Nie zmienię Madtracker 2 na inny, w sensie komponowania melodii i jedynie jeszcze Renoise ma trochę podobny układ klawiatury do MT2, ale jednak i tak szybciej robi mi się na MT2. Natomiast kusi też ciekawa opcja w najnowszym OpenMPT, że jest możliwość importu stereo SoundFontów i zgrania ich na format ImpulseTracker oraz importu utworu IT do Renoise, gdzie można później sobie pozgrywać już jako gotowe instrumenty formatu Renoise. Nie każdy może widział, więc jako ciekawostka. Ja się trochę powstrzymałem, bo zbierałem ponad 10 lat VST, VSTi plugins, tylko typu "try and buy" i każdy wie o co chodzi. Mam około 120 Gigabajtów tego wszystkiego na moim koncie chomikuj + kursy, kursy wideo odnośnie muzyki, studyjnej realizacji + około 40 Gigabajtów odnośnie programowania komputerów itd. itp. Niestety muszę to mieć w katalogu "prywatne" na chomikuj.pl, bo gdy udostępnię, to zaraz mi usuwają, ze względu na prawa autorskie. Chętnie bym to udostępnił i tak, bo po prostu już tego nie używam, a jest tam wiele packów, kolekcji VST, VSTi . Później zebrałem chyba wszystkie darmowe (free) VST, VSTi i wybrałem z nich najlepsze, to również zrobiłem sobie dwa packi tzn. jeden VST, a drugi VSTi po około 2 GB, to tylko z tego korzystam teraz i soundfontów do tworzenia muzyki, których mam ze 30 Gigabajtów, a wy ? Perkusje to robię z Expansions i głównego katalogu w Maschine 2, których jest też około 15 GB. Pianino mam jedno najlepsze Stainway Grand Piano, które waży około 5 GB, gdzie velocity w formacie SFZ jest siłą uderzenia w klawisz, a nie typową głośnością. Niekiedy niezastąpione pianina elektryczne z FT2 i prostymi efektami z Pan, Volume :)
[ 13.11.2017 17:10 ]
Buddha - Dark Planet
Spoko i podziękowania dla AceMan, że nie miał nic przeciwko, aby wrzucić tą garstkę moich kawałków na Modules, które zrobiłem 15-20 lat temu, bo w sumie napisałem około tysiąca XM'ów, Mod'ów i MT2, lecz jedynie tyle się zachowało. Nie chciałem nic w nich zmieniać, ulepszać, aby były w takiej postaci, jak je zrobiłem kiedyś tzn. pamiątkowe :) Kawałek Dark Planet miał pierwotnie tytuł "For VideoClip", bo użyłem go kiedyś do teledysku, który zrobiłem na pierwszych wersjach Adobe Premiere, lecz niestety ten klip też się nie zachował :/ Planuje ogólnie od 2018 roku wrócić do tworzenia muzyki na PC oraz zakończyć tworzenie muzyki na C64. Ja nie używam do komponowania np. kontrolerów, bo zawsze najlepiej i najszybciej komponowało mi się na MadTracker 2, w sensie obsługi klawiatury, którą znam na pamięć. A jako, że moje przyszłe utwory będą powstawać również na MT2, to będę też wrzucał XM'y, lub MT2 na Modules i jedynie mogą być sekwensje perkusyjne, bo tylko komponuję np. melodie, bas itp. na MT2, a później przenoszę w postaci plików midi do innych, bardziej rozbudowanych programów muzycznych, to tam jedynie wynikiem końcowym może być .wav, lub .mp3
[ 11.11.2017 17:24 ]
Lamesoft - Lamesoft is back
Sorry, ale jestem początkujący w muzyce i nie znam się na tym, więc może się mylę
[ 28.10.2017 09:32 ]
Lamesoft - Lamesoft is back
Najlepszy moduł jaki słyszałem od wielu lat, a ty co myślisz Aceman ?
[ 28.10.2017 09:24 ]
MichU - Silly Invitation
Hmmmm i gdzie to się włącza, z linii komend ? W "help" nic nie ma o tym PO/RO. A może coś ciekawego wyjdzie, nowego, jak sobie to włączę, kto wie ? :)
[ 07.10.2017 12:00 ]
Buddha - Spocony_pastuch_4
Nie pamiętam, bo robiłem to dla siebie, dla zabawy. Ja wtedy byłem prawie pewny, że to wszystko gdzieś zginie, przepadnie, lecz jednak coś przetrwało :) Szczerze to ja się kiedyś aż tak do tego nie przykładałem, więc dawałem byle jakie nazwy, rypałem sample z innych modów, ale moi znajomi i tak tego słuchali. Po prostu kiedyś byłem lubiany wśród kolegów, to mi słodzili, że "fajna muzyka" :D Dzisiaj jest na odwrót, że się do tego wszystkiego bardziej przykładam, ale znowu jestem nie lubiany, nie mile widziany np. na scenie komputerowej, to np. lecą za to dwonvoty. Ja mam nadzieję, że na Load Error 2017, to będą oceniać wykonanie, a nie to, że dana osoba jest lubiana. Mocno się przykładam do mojego nowego kawałka, który piszę specjalnie na Load Error 2017 SID music competitions. Oczywiście bez loopów tzn. w pełni linia melodyczna, bez rypanych, lub przepuszczanych przez sprzętowe/programowe efekty sampli, tylko trzy kanały oraz natywny Sound Interface Device :)
[ 02.10.2017 08:00 ]
AceMan - Resocialize Me
SidTracker generuje takie rozmiary plików ? Hmmmm lepiej nie będę nawet testował tego edytora :/

Aceman zrób coś na Goat Tracker 2 (stereo, lub 3 channel) i wrzuć też np. na CSDB, a zobaczysz jak chłopcy na komarkach czyt. Commodorowcy będą się cieszyć, lajkować, komentować, "podniecać :D" itd. itp... Super masz kawałki co niektóre np. format AHX, a mój faworyt to "#RELOAD" z loadError 2k15 :)
[ 09.08.2017 07:10 ]
Dagon - Make_a_switch_y'all
Cool funk and sometimes with reggae style :)
[ 08.08.2017 19:17 ]
AceMan - Robot Rescue 2 DS - Menu
More here happens melodically in this song and is interesting :)
[ 08.08.2017 19:08 ]
Moose - Attention defic.it
This is not my favorite musical style, so I just don't know :/
[ 08.08.2017 18:52 ]
Tourach - Fly By Night
Cool some sounds, samples :)
[ 08.08.2017 18:37 ]
Buddha - Happy New Year cracking scene
Niekiedy za dużo wódy, a to robi gorszy rozpierdol w głowie od tego co miałeś na myśli bo jak coś "wezmę" to mnie raczej uspokaja. Sorry !
[ 05.06.2017 02:26 ]
Buddha - Happy New Year cracking scene
Ahhh wieczór był lekko przesadny, kiedy napisałem to wyżej, ale też chyba to, że sam wypiłem litr wódki :/ Nie obchodzi mnie co kto na to, ile kto dał punktów. Ja nie jestem scenowcem, tylko coś tam się udzielam niekiedy na scenie. Nigdzie się nie pokazuje, nie jestem showmanem, nie występuje bo robią to wokaliści, z którymi tylko współpracuje, w sensie tworzenia dla nich podkładów muzycznych. Zbędne wszystkie komentarze w moim kierunku bo nie robię tego dla sławy. Jak powiedział Wacek/Arise w "demontaż'u" to u mnie jest podobnie, że łączę tylko zabawę z nauką, w sensie moich publikacji kodu i muzyki na demoscenie :)
[ 17.05.2017 01:38 ]
Buddha - Happy New Year cracking scene
Masz pecha, że ja akurat żywię się takim faszyzmem jaki ty zapodajesz. Nie dajesz szansy początkującym bo jesteś największym mistrzem na świecie ? . Przypomnij sobie swoje początki. Ja niestety nie jestem początkujący, więc jeszcze porozmawiamy w tym temacie, jeśli umiesz coś więcej ? Nie ma niczego więcej ! . Kompozytor jesteś największy na świecie ? Niestety nie dla mnie ... Pije wódkę, ale nie zawsze bo inspiracją są dla mnie graficy ze sceny komputerowej, tworzę (opowiadam) na podstawie ich obrazów w postaci muzyki, nie walczę o pozycję na scenie, obrazy które robią sieczkę w głowie, graficy których serdecznie pozdrawiam !
[ 15.05.2017 20:02 ]
Buddha - Happy New Year cracking scene
Nie wiem jak mam to rozumieć, więc może rozwiniesz temat tzn. co ci się nie podoba mistrzu ? Zastanawiałem się, że może ci nie pasuje to, że nie jest to format XM, nie jest zrobione w 32 kanałach i słabo, że wygenerował stary poczciwy Sound Interface Device, a nie na samplach lub arpegiatorach VSTi ?
[ 15.05.2017 19:33 ]
Buddha - Spocony_pastuch_4
Lata 90-te, Amiga 500 + sampler, to były czasy ... ufff :D Impreza była przednia i wszyscy się dobrze bawili przy wódce ! Kolega o pseudonimie "Fryta" umiał się śmiać krzykliwie, że tak powiem, co nagrałem chyba na jakiś stary magnetofon, później przez sampler i zmiksowałem w tym kawałku. Pamiątka jest, nie ? :) Szkoda, że około 300 moich MOD'ów z Amigi 500 poszło się j....ć, a latałem kiedyś po czterech trackach i miałem już niezłą wprawę na A500 :) Zostało tylko tyle, dobrze że chociaz tyle, a nie tylko 3-4 moje SID'y zostały z C64 i tamtych czasów :) Pozdrawiam :)
[ 25.04.2017 20:56 ]
MyVoice - The Universe
Ja jestem "Oldshool", więc aż łezka w oku, kiedy tego słucham ...
[ 24.03.2017 15:16 ]
Log in

LOGIN:


PASSWORD:


Remember for 1 year

Logged users

Guests (1):
Quick Search
 
TOP 10
Top Downloads
Recently Rated
Magnetic-Fox rated Cattle Banger
Magnetic-Fox rated Aloha Hawaii
Voicer rated All Those Moments
Voicer rated Katowixa
Voicer rated Laughing Matter ft. Corny
Voicer rated FM-Tronikk
Jakim rated All Those Moments
Jakim rated SinVitro
Jakim rated Stolen Youth
Jakim rated Hydrogenesis
Recently added links
[ I Want You ]
Original song
[ I Want You ]
YouTube
[ Planet-stealer ]
YouTube
[ Unreal underwater invisible world ]
Samples source
[ Part2 ]
Samples source
[ Checknobankh ]
Samples source
[ Snap a Beer ]
Mp3
Stats
Modules:8714
Users:759
Downloads:4034736
Votes:50075
Comments:13151
Topics:315
Posts:4951
Articles:41
Fanpage
ModFM