Main Menu
» General » ModFM
Recently updated topics
Recent comments
Oneliner
Buddha [23:14]
Fl Studio to jest przecież niby też tracker, ale to już nie jest to samo co ograniczenia Protracker!
Buddha [23:13]
Carmazine na Renoise podepniesz jeszcze jako wtyczki VST i VSTi to jaki to już będzie tracker?
Carmazine [22:24]
ma trackerowa notacje, to tracker.
Buddha [14:26]
Dla mnie trackery to GoatTracker, Protracker i FastTracker, a reszta np. Renoise to już raczej DAW
Carmazine [19:58]
jest nowy renoise - 3.2
Carmazine [22:48]
Afternoon nap :P
Buddha [17:05]
Jakim jasne, że mogę nazwać tę płytę "Insomnia". Thanks for all...
Buddha [16:41]
Jakim na starych dźwiękach oczywiście oldskoolowa płyta, którą wydaje na Modules.pl. Pozdro dla ALL!
Jakim [16:25]
Minimal Dreams? Czyli Insomnia? ;)
Buddha [15:36]
AceMan zmień tam w tym moim nowym kawałku "Minimal Dreams" na Author "Buddha". Dzięki...
AceMan [08:45]
boje sie
Zlew [19:22]
https://discordapp.com/i nvite/5mRnYS anyway jak ktos z discorda korzysta
Zlew [17:43]
też preferowałem jak przypominał kółko AA
Carmazine [11:24]
ten oneliner coraz bardziej przypomina logi ze szpitala psychiatrycznego ;)
KaEnn [16:36]
Aceman, 3 utworki dla Ciebie
groovebox [00:57]
Co rok jestem wylogowywany i muszę odgadywać hasło. To się zdarza zbyt często. Irytuje mnie już to.
HOŁDYS [12:32]
ModFM (radio) dziala a player nie
HOŁDYS [12:31]
dlaczego ten player nie dziala na GOOGLE CHROME
Buddha [23:48]
Dzięki dla Aceman, że nie dostałem tutaj bana i mogę reklamować na całym świecie modules.pl
Midori [15:11]
aaa dzięki!!!
» History
AUTHOR: VEEROOS
All#ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUWVXYZ
Format:
is in ModFM playlist
used in production
Genre: Sort by:
Please remember that the filter takes effect
on every module list (like in the search results, modules from productions etc.)
Real name:Paweł Kuryło Modules:12
Birthdate:1984 Rate:3.86
Nationality:Poland Website:http://www.soundcloud.com/veeroos
Also known as: PawlicK
Genre Author(s) Title Format Rate Download & Play
Veeroos
Gdzie teraz jestes
xmFasttracker II
3.67
↓ 424
Cactoos & Veeroos
List w butelce (Droga do domu)
xrnsRenoise 2.5-3.1
4.88
↓ 541
Veeroos
LODA SZMATO! OST
xmFasttracker II
3.18
↓ 470
Veeroos
Orzeszki
xmFasttracker II
3.27
↓ 594
Veeroos
Placz Planety Ziemia
xmFasttracker II
4
↓ 614
Veeroos
Running Rabbits
xmFasttracker II
4.13
↓ 738
Veeroos
Savage Gardens
xmFasttracker II
3.89
↓ 577
Veeroos
Scene Will Never Be The Same
xmFasttracker II
3.55
↓ 547
Veeroos
Slowo (Obietnica)
xmFasttracker II
4.28
↓ 711
Veeroos
Sokoban OST
xmFasttracker II
3.3
↓ 545
Veeroos
Tekknologika
modSound/Noise/ProTracker
4.17
↓ 624
Veeroos
Wszystko Przemija...
xmFasttracker II
4
↓ 569
- Ranked #1 in a competition - This tune can be heard at ModFM radio
- Ranked #2 in a competition - This tune is coming soon at ModFM radio
- Ranked #3 in a competition - This tune fell down from ModFM playlist
- This tune is blocked by its author

- You can request this tune to be played in ModFM radio! - Add this tune to your favourities
- This tune can't be requested right now - Remove this tune from your favourities
- This tune is unrequestable

NOTE: Requests are available for logged users only
Log in

LOGIN:


PASSWORD:


Remember for 1 year

Logged users
Quick Search
 
TOP 10
Top Downloads
Recently Rated
Magnetic-Fox rated Cattle Banger
Magnetic-Fox rated Aloha Hawaii
Voicer rated All Those Moments
Voicer rated Katowixa
Voicer rated Laughing Matter ft. Corny
Voicer rated FM-Tronikk
Jakim rated All Those Moments
Jakim rated SinVitro
Jakim rated Stolen Youth
Jakim rated Hydrogenesis
Recently added links
[ I Want You ]
Original song
[ I Want You ]
YouTube
[ Planet-stealer ]
YouTube
[ Unreal underwater invisible world ]
Samples source
[ Part2 ]
Samples source
[ Checknobankh ]
Samples source
[ Snap a Beer ]
Mp3
Stats
Modules:8715
Users:756
Downloads:4034752
Votes:50075
Comments:13151
Topics:315
Posts:4951
Articles:41
Fanpage
ModFM